REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:

Aby zamówienie mogło zostać zrealizowane, muszą być podane poprawne dane do wysyłki wraz z aktualnym numerem telefonu osoby odbierającej przesyłkę (ważne szczególnie przy opcji kurierskiej). Przy wpłatach na konto, proszę podawać numer zamówienia. Nie zastosowanie się do tego, może prowadzić do opóźnień w wysyłce.

PRIORYTET Poczta

Wysyłkę paczek pocztowych staramy się realizować codziennie. Może się jednak zdarzyć, że wysyłka taka będzie zrealizowana 1-2 dni później. Czas dostawy przez Pocztę to teoretycznie do 48h. Przesyłki nie są ubezpieczone. Najlepiej wybierać dla paczek o wartości poniżej 100zł.

PRZESYŁKA KURIERSKA "FEDEX"

Planowa dostawa następnego dnia roboczego. Jest to przesyłka ubezpieczona, polecana szczególnie dla paczek o wartości większej niż 100zł i urządzeń elektrycznych.

WAŻNE - Wszystkie przesyłki kurierskie są objęte ubezpieczeniem od uszkodzeń w transporcie. Ubezpieczenie wygasa z chwilą doręczenia przesyłki odbiorcy. Zalecamy, aby sprawdzać przesyłkę pod kątem uszkodzeń mechanicznych w obecności kuriera (kurier ma obowiązek czekać na zakończenie takiej czynności). W przypadku dostrzeżenia uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu lub braku towaru w przesyłce, prosimy, aby Klient wraz z dostawcą/kurierem sporządzili i podpisali uszkodzenia dostępny u doręczyciela (nie jest to obowiązkowe, ale ułatwi nam reklamację w firmie kurierskiej). Po otrzymaniu wyjaśnienia od firmy kurierskiej, Sprzedawca kontaktuje się z Klientem w celu podjęcia dalszych decyzji odnośnie ponownej wysyłki Towaru lub anulowania Zamówienia i zwrotu gotówki.

Prosimy pamiętać, że po wysłaniu paczki nie mamy wpływu na czas dostawy przez kuriera lub pocztę (zdarzenia losowe na drodze, warunki atmosferyczne itp).

ODBIÓR OSOBISTY

Wszystkie zamówienie staramy się realizować w ciągu 24 godzin od momentu ich złożenia, wyłączając soboty, niedziele i święta.
W okresach świątecznych/długich weekendów czas realizacji może być wydłużony.

NIE wysyłamy kurierem za granicę. Tylko pocztą. Przed dokonaniem płatności prosimy o kontakt, w celu sprawdzenia możliwości wysyłki towaru do danego kraju (np. do Szwecji nie można wysłać Sprayu kolor.)
Wpłaty zagraniczne muszą być w polskiej walucie (szczególnie ważne przy zwykłym przelewie)

Kurier FEDEX do 20kg - 18 zł (23zł za pobraniem) - planowe doręczenie na następny dzień roboczy.
W weekendy i święta przesyłki nie są dostarczane.

POCZTA
Przesyłki Krajowe (paczki pocztowe priorytetowe) - nowy cennik poczty na 2014r.
• do 1 kg -12 PLN przedpłata  - (18.55 PLN za pobraniem - planowa dostawa do 48h)
• do 2 kg - 14 PLN przedpłata  - (18.55  PLN za pobraniem  - planowa dostawa do 48h)
• do 5 kg - 15,50 PLN przedpłata  - (18.55  PLN za pobraniem  - planowa dostawa do 48h)
• do 10 kg - 20,50 PLN przedpłata  - (23.55 PLN za pobraniem  - planowa dostawa do 48h)

Przesyłki zagraniczne Europa (łącznie z Cyprem, całą Rosją i Izraelem)
• tylko przedpłata na konto. Wycena na podstawie wagi paczki - PROSIMY NIE DOKONYWAĆ WPŁAT PRZED WYCENĄ. Wpłaty muszą być w polskiej walucie.

Odbiór osobisty na miejscu:
Sklep Hair.com.pl (połączony z salonem Mopii)
Sienkiewicza 2  (centrum Wrzeszcza, ulica obok CH Manhattan)
80-227 Gdańsk
Tel. 668-589-356
E-mail: info@hair.com.pl
Otwarte Pon-Pt, godz. 9.30 - 16.30