O nas

Zaopatrujemy salony kosmetyczne i fryzjerskie od 2005 roku. Przez przeszło 15 lat zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które dziś owocują tysiącami zadowolonych klientów.

Doskonała znajomość rynku i wieloletnia współpraca z firmami z sektora beauty sprawiają, że naszym klientom oferujemy tylko sprawdzone produkty, w konkurencyjnych cenach.

Zawsze służymy profesjonalnym doradztwem i staramy się, aby do naszych klientów trafiały produkty o jak najwyższej jakości, w niewygórowanych cenach.

Czym się zajmujemy?

Nasza oferta skierowana jest do hurtowni, sklepów, a także przedstawicieli handlowych z branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Zaopatrujemy salony kosmetyczne, fryzjerskie, Barbershopy i Grooming Cluby.

Jakie produkty oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się produkty skierowane do salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy szeroki wybór produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Oferujemy duży wybór kosmetyków profesjonalnych, w tym farb, szamponów, masek, kosmetyków z kwasami, peelingów chemicznych, produktów do stylizacji włosów, a także niezbędne akcesoria i wyposażenie salonów.

W sprzedaży detalicznej znajdują się kosmetyki pielęgnacyjne do codziennego użytku.

Doradztwo

Każdy z naszych klientów może liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie. Dzięki wieloletniej współpracy z salonami kosmetycznymi, fryzjerskimi, a także sklepami, wiemy, co się sprawdza i które marki oraz produkty są godne polecenia.

Nasi przedstawiciele z chęcią odwiedzą Twój salon i wspólnie z Tobą wybiorą najlepsze produkty i wyposażenie. Dostosowane to Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Dołącz do klubu hair.com.pl
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie!

© 2023 hair.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.